Výhody spolupráce s HYPO CONSULTING

Za sprostredkovanie hypoték ponúkame výborné provízie

Len firma s významným objemom sprostredkovaných úverov dokáže svojim členom poskytnúť zaujímavé provízie za hypotekárny obchod. Spoločnosť Hypo Consulting sprostredkováva hypotekárne úvery vo veľkých objemoch, pretože združuje viacero subjektov vykonávajúcich hypotekárne sprostredkovanie. Práve preto Vám dokážeme poskytnúť motivujúce provízne podmienky a urobiť tak Vašu činnosť ziskovú. Včasná a korektná výplata provízií je samozrejmosťou a určitou konkurenčnou výhodou.

Využite kvalitnú firemnú identitu a marketingovú podporu

Podľa typu spolupráce, akú si vyberiete, Vám dáme k dispozícii kvalitnú firemnú identitu a marketingovú podporu Vašej činnosti. Spoločnosť investuje do celoslovenskej marketingovej podpory veľké úsilie s výbornými výsledkami, čo Vám prináša ďalšiu pridanú hodnotu pri spolupráci s Hypo Consulting. Propagácia a sila obchodnej značky Hypo Consulting pre Vás bude prínosom u klientov alebo potenciálnych obchodných partnerov pri Vašich obchodných iniciatívach.

Znížte Vaše náklady, majte menej administratívy a viac zarobte

Vďaka zákonným a regulačným požiadavkám NBS sa na subjekty vykonávajúce finančné sprostredkovanie kladú nemalé požiadavky finančného, administratívneho a organizačného charakteru, ktoré samozrejme zvyšujú nákladovosť finančného sprostredkovania. Pre finančného sprostredkovateľa sa tak stáva výhodnejšie nechať sa zastrešiť špecializovanou firmou, ktorá za neho mnoho požiadaviek prevezme, čím sa sprostredkovateľovi znížia náklady a administratívna náročnosť.

Predajný systém a know-how spoločnosti

Hypo Consulting za dobu svojho pôsobenia vyvinul úspešný predajný systém do funkčnej podoby. Nakoľko Vám poskytneme predajný systém v plnom rozsahu, nebudete nútení prechádzať vývojovou fázou a môžete začať prakticky hneď pracovať na Vašich úveroch. Uvedené sa týka aj všetkých podkladov nutných pre výkon činnosti finančného sprostredkovania v súlade s platnou legislatívou.

Produktová a metodická podpora spoločnosti

Budete mať kompletné bankové materiály pre prácu, ktoré sú neustále aktualizované. Taktiež budete dostávať aktuálne informácie z bánk týkajúce sa produktov, získavať novinky a všetky aktualizované materiály, čo je nevyhnutné pre kvalitný a bezchybný hypotekárny servis klientom. Budete mať k dispozícii kontaktnú osobu spoločnosti, ktorá Vám bude k dispozícii pri riešení obchodných prípadov.

On-line evidenčný systém a správa obchodného prípadu

Budete mať k dispozícii webový prístup do intranetového portálu spoločnosti, ktorý bude Vašou praktickou pomôckou pri správe Vašich obchodných prípadov a administrácii zmlúv klientov. Portál zároveň slúži ako užitočný spôsob archivácie a evidencie obchodných prípadov pre výplatu provízií. Elektronická komunikácia s centrálou Vám šetrí obchodný čas a energiu pri nutnej administratíve.

Poistenie zodpovednosti zadarmo

Každý subjekt vykonávajúci finančné sprostredkovanie musí mať platné poistenie zodpovednosti so stanovenými limitmi. Hypo Consulting svojim členom toto poistenie bezplatne poskytuje.

Pomôžeme Vám splniť zákonné povinnosti a požiadavky

Zákon ukladá viacero požiadaviek na splnenie podmienok pre registráciu finančného sprostredkovateľa. Hypo Consulting Vám s týmito úkonmi pomôže a pomôže ich zorganizovať.

Spolupráca je možná na celom území Slovenska

Našimi partnermi sa môžete stať vo všetkých lokalitách Slovenska, spolupráca nemá územné obmedzenia.

Špecializácia a odbornosť Hypo Consulting

Spoločnosť Hypo Consulting sa špecializuje čisto len na hypotekárne úvery a žiadne ďalšie poistné, či iné produkty. Len úzko špecializovaná spoločnosť na úvery môže byť užitočným partnerom pre tých, ktorí sa chcú zaoberať len hypotekárnymi úvermi na kvalitnej úrovni. Naša vyjednávacia sila v bankách pre Vás pri niektorých obchodných prípadoch môže byť veľkou pridanou hodnotou. 

CHCETE STRETNUTIE?
Vyplňte tento formulár a my Vám zavoláme.

 

 

 

Kalkulačka výhodnosti prefinancovania hypotéky

Naša kalkulačka vám poskytne prvotnú predstavu o výhodnosti zmeny banky vo Vašej situácii. Podrobné kalkulácie Vám bezplatne vytvorí a prediskutujú s Vami naši hypotekárny špecialisti. Spočítajte si teraz jednoducho, či sa Vám prefinancovanie hypotéky oplatí:

Základné údaje o Vašej hypotéke

Pôvodná splatnosť rokov
Ako dlho celkem splácate? rokov
Aktuálna splátka

Hypotéka na ďalšie obdobie v rovnakej banke

Aktuálna dlžná čiastka
Ponuka nového úroku banky %
Ponuka úroku na nové obdobie, ak ju poznáte. Ak ju nepoznáte, zadajte aktuálny úrok.
Vaša nová splátka bude

Hypotéka pri zmene banky

Naša orientačná ponuka úroku
%
Sankcia za predčasné splatenie
Splátka v novej banke bude

Spočítať
Kontaktný formulár »
pecet
HypoConsulting.sk - hypotekárne centrum