Inšpirácia pre realitných maklérov

Podnikáte a máte množstvo klientov z radov fyzických osôb?
Pak ste majiteľom skutočne obrovského bohatstva, ktoré je trestuhodné nevyužiť! Tým bohatstvom sú Vaše kontakty na klientov, ktorí Vám dôverujú.

Zarábať navyše je super!

V prípade, že podnikáte ako realitný maklér,
ponúka sa Vám jedinečná príležitosť znásobiť svoj príjem. Štandardná výška provízie v hypotékach je v rovnakej výške ako je priemerná odmena za predaj nehnuteľností. Pri sprostredkovaní predaja jedného bytu tak zarobíte dvakrát.

V oboch prípadoch sa Vám zvyšuje možnosť dostať sa k obchodom z Vašej vlastnej oblasti, ku ktorým by ste sa nemali šancu inak dostať. Okrem toho, že si zväčšujete portfólio Vami sprostredkovaných produktov, dostávate odporúčania od Vašich spokojných klientov aj v oblasti, v ktorej ste nepôsobili. Stále viac a viac sa Vám tak zväčšuje obrovského bohatstvo – kontakty na klientov, ktorí Vám dôverujú, ktoré viete využívať aj v budúcnosti.

Rozširovaním svojho podnikania o ďalšie oblasti si ďalej zväčšujete svoje obrovské bohatstvo – máte stále viac a viac kontaktov na klientov, ktorí Vám veria a môžete ich osloviť aj v budúcnosti, keď znovu rozšírite oblasť svojho podnikania.
Budovanie databázy klientov, ktorí Vám veria, je popri uspokojovaní potrieb Vašich klientov Vašou najdôležitejšou zmysluplnou činnosťou.

Keď ste sa už rozhodli pre činnosť sprostredkovateľa hypoték, jedným z najlepších riešení na trhu je spoločnosť Hypo Consulting.
 

 

CHCETE STRETNUTIE?
Vyplňte tento formulár a my Vám zavoláme.

 

 

 

Kalkulačka výhodnosti prefinancovania hypotéky

Naša kalkulačka vám poskytne prvotnú predstavu o výhodnosti zmeny banky vo Vašej situácii. Podrobné kalkulácie Vám bezplatne vytvorí a prediskutujú s Vami naši hypotekárny špecialisti. Spočítajte si teraz jednoducho, či sa Vám prefinancovanie hypotéky oplatí:

Základné údaje o Vašej hypotéke

Pôvodná splatnosť rokov
Ako dlho celkem splácate? rokov
Aktuálna splátka

Hypotéka na ďalšie obdobie v rovnakej banke

Aktuálna dlžná čiastka
Ponuka nového úroku banky %
Ponuka úroku na nové obdobie, ak ju poznáte. Ak ju nepoznáte, zadajte aktuálny úrok.
Vaša nová splátka bude

Hypotéka pri zmene banky

Naša orientačná ponuka úroku
%
Sankcia za predčasné splatenie
Splátka v novej banke bude

Spočítať
Kontaktný formulár »
pecet
HypoConsulting.sk - hypotekárne centrum