Inšpirácia pre viazaných fin. agentov v poisťovníctve

Podnikáte a máte množstvo klientov z radov fyzických osôb?
Pak ste majiteľom skutočne obrovského bohatstva, ktoré je trestuhodné nevyužiť! Tým bohatstvom sú Vaše kontakty na klientov, ktorí Vám dôverujú.

Zarábať navyše je super!

V prípade, že podnikáte ako viazaní finanční agenti v poisťovníctve,
máte možnosť sprostredkovávať zároveň aj výhodné hypotekárne úvery pre Vašich vlastných klientov. Vy sami tak budete mať nad celým obchodom kontrolu a budete si ho môcť sami riadiť, a to za vysokú odmenu.

Myslite na to, že s každým Vašim spokojným klientom s novým úverom získavate povesť experta aj na úvery a dostávate odporučenia na ďalšie úvery. Pri podpise žiadosti o úver je potom Vašou povinnosťou opýtať sa klienta, či toto nové riziko, ktoré vstupuje do jeho života, má vyriešené.
V prípade, že nie - dostali ste sa ku klientovi, ku ktorému by ste sa ako poisťovací agent inak nedostali a následne máte jedinečnú príležitosť získať odporúčania v oblasti poistenia.
Zároveň zabránite aj možnej strate svojho klienta. Pretože ak ho odporučíte niekomu na sprostredkovanie úveru, ten ho môže – a až príliš často sa to stáva - okrem sprostredkovania úveru presvedčiť aj o nevýhodnosti Vami uzavretej poistnej zmluvy. A vy prídete o klienta aj o vyplatenú províziu. 

Stačí, ak sa pridáte k silnému partnerovi - expertovi výhradne na hypotéky a úvery, ako sme my a situáciu máte vyriešenú.
 


 

CHCETE STRETNUTIE?
Vyplňte tento formulár a my Vám zavoláme.

 

 

 

Kalkulačka výhodnosti prefinancovania hypotéky

Naša kalkulačka vám poskytne prvotnú predstavu o výhodnosti zmeny banky vo Vašej situácii. Podrobné kalkulácie Vám bezplatne vytvorí a prediskutujú s Vami naši hypotekárny špecialisti. Spočítajte si teraz jednoducho, či sa Vám prefinancovanie hypotéky oplatí:

Základné údaje o Vašej hypotéke

Pôvodná splatnosť rokov
Ako dlho celkem splácate? rokov
Aktuálna splátka

Hypotéka na ďalšie obdobie v rovnakej banke

Aktuálna dlžná čiastka
Ponuka nového úroku banky %
Ponuka úroku na nové obdobie, ak ju poznáte. Ak ju nepoznáte, zadajte aktuálny úrok.
Vaša nová splátka bude

Hypotéka pri zmene banky

Naša orientačná ponuka úroku
%
Sankcia za predčasné splatenie
Splátka v novej banke bude

Spočítať
Kontaktný formulár »
pecet
HypoConsulting.sk - hypotekárne centrum