O spoločnosti Hypo Consulting s.r.o.

Spoločnosť Hypo Consulting, s.r.o. je moderné a významné  hypotekárne centrum. Vychádzame z 5 ročných skúseností s hypotekárnym trhom a koordináciou hypotekárneho financovania developerských projektov v ČR. V NBS sme zapísaný ako Samostatný Finančný Agent v sektore Poskytovania úverov.

Pre klientov

zaisťujeme komplexný hypotekárny servis a konzultácie. Našim cieľom je poskytovať klientom profesionálne služby spojené s výberom vhodného typu financovania a následnou realizáciou hypotekárneho úveru vo vybranej banke s najvýhodnejšími podmienkami. Našimi bezplatnými službami chceme klientovi ušetriť drahocenný čas a administratívnu záťaž pri výbere vhodnej banky a realizácii hypotéky. Najvhodnejšie riešenie hľadáme vo všetkých bankách a jednej nebankovej spoločnosti. Referencie klientov.

Spolupracovníkom

poskytujeme kvalitné podmienky pre vykonávanie serioznej práce v podobe nášho prepracovaného obchodného a predajného systému. Poskytujeme kompletnú metodickú a produktovú podporu, podporu s obchodnými prípadmi a môžeme zaisťovať aj marketingovú podporu hypotekárnej činnosti spolupracovníka. Ukazujeme spolupracovníkom, ako vyjednať pre klienta najlepšie podmienky. Hodnotenia spolupracovníkov.

Pre našich bankových partnerov

sme významným partnerom s hlbokými znalosťami ich produktov. Ocenenia.
 

Ak chcete mať seriózneho partnera pre Vaše hypotekárne alebo realitné podnikanie, Hypo Consulting je tou správnou voľbou.

 

 

CHCETE STRETNUTIE?
Vyplňte tento formulár a my Vám zavoláme.

 

 

 

Kalkulačka výhodnosti prefinancovania hypotéky

Naša kalkulačka vám poskytne prvotnú predstavu o výhodnosti zmeny banky vo Vašej situácii. Podrobné kalkulácie Vám bezplatne vytvorí a prediskutujú s Vami naši hypotekárny špecialisti. Spočítajte si teraz jednoducho, či sa Vám prefinancovanie hypotéky oplatí:

Základné údaje o Vašej hypotéke

Pôvodná splatnosť rokov
Ako dlho celkem splácate? rokov
Aktuálna splátka

Hypotéka na ďalšie obdobie v rovnakej banke

Aktuálna dlžná čiastka
Ponuka nového úroku banky %
Ponuka úroku na nové obdobie, ak ju poznáte. Ak ju nepoznáte, zadajte aktuálny úrok.
Vaša nová splátka bude

Hypotéka pri zmene banky

Naša orientačná ponuka úroku
%
Sankcia za predčasné splatenie
Splátka v novej banke bude

Spočítať
Kontaktný formulár »
pecet
HypoConsulting.sk - hypotekárne centrum