Inšpirácia pre bankárov

Pracujete v banke ako hypotekárny špecialista?

Prekonajte strach z neistoty, osloboďte sa a prestaňte závidieť externistom, že Vám „iba“ nosia klientov, majú večne dobrú náladu, nikto ich nestresuje a hlavne majú väčšie príjmy ako Vy!

Keď čítate tento článok, pravdepodobne pracujete v banke dlhšiu dobu a ste pod stálym stresom z plnenia plánu. Každé ráno začínate rýchlou, ale „dôležitou“ poradou, kde Vám riaditeľ pobočky povie Vaše denné plány predaja a „vyzve“ Vás k stále väčším pracovným výkonom.
Vás však táto situácia stresuje, pociťujete rastúcu únavu a čoraz častejšie demotiváciu z pomerov vo vašej pobočke. Každý mesiac začínate od nuly, každý týždeň štartujete s odhodlaním tentokrát už naplniť očakávania Vášho šéfa, každý deň rozmýšľate, či to konca pracovnej doby naozaj aj zvládnete a predáte, čo musíte.

Vy však už dnes máte jedinečnú výhodu! Máte obrovské skúsenosti s riešením úverov, dôverne poznáte činnosť banky pri riešení úverov aj proces ich spracovania. Stretli ste množstvo spokojných klientov, ktorí Vás poznajú a v prípade potreby ďalšieho úveru sa obrátia priamo na Vás. Rovnako práve Vás odporučia svojmu známemu, ktorý teraz rieši úver.

Vy už nemusíte budovať ich dôveru k Vám. Vy ju dnes už jednoducho máte!

Prekonajte konečne strach a reštartujte sa!

Uvedomte si, aké obrovské bohatstvo vlastníte. Osloboďte sa! Začnite budovať vlastnú kariéru - nie kariéru Vašich manažérov.
Tým bohatstvom sú Vaše obrovské skúsenosti, dôvera Vašich klientov a ich dobré referencie na Vašu odbornosť.

Stačí iba málo - začať spolupracovať so silným partnerom - expertom na úvery.
Možno máte pozitívnu skúsenosť zo svojej práce s kvalitou niektorej sprostredkovateľskej firmy a začnete spolupracovať rovno s ňou.
A možno nemáte takúto skúsenosť, ale chcete sa vydať na cestu sprostredkovania úverov. V tomto prípade je najdôležitejším krokom výber vhodného partnera, ktorý poskytne právny rámec Vašej už samostatnej činnosti. Takýto partner musí mať licenciu NBS – tento zápis si viete skontrolovať v Registri finančných agentov NBS. Dôležité je aj jeho dobré meno v NBS a hlavne medzi konkurenciou.

Okrem tohto základného predpokladu je dôležitá aj jeho profesionalita vo vzťahu k zákazníkom a vlastným spolupracovníkom – potvrdí vám to dôveryhodnosť jeho webovej stránky či dôveryhodné referencie zákazníkov a spolupracovníkov. V neposlednom rade je to osobné stretnutie so zástupcom partnera, na ktorom sa dozviete ďalšie podrobnosti o spôsobe práce tej ktorej spoločnosti - podpora, spolupráca, motivácia, rozvoj, odmeňovanie.
Veľmi dôležité je poskytovanie podpory začínajúcemu spolupracovníkovi hlavne v jeho začiatkoch, kedy potrebuje prekonať strach z kontaktovania ľudí a obavy z odmietnutia.

V obchode platí jedno zlaté pravidlo – ak robíte činnosti, ktoré Vám Váš školiteľ povie, musíte byť vždy úspešný. Ak počúvate sťažnosti ľudí, že je to ťažké a že sa to nedá, môžete si byť istý, že nevykonávali činnosti, ktoré im školiteľ radil.

Garantujeme Vám, že Vám nebude chýbať večný stres a tlak u Vášho terajšieho zamestnávateľa.
Naopak - stanete sa veľkým vzorom pre Vašich vystresovaných a unavených bývalých kolegov.

Keď ste sa už rozhodli pre činnosť sprostredkovateľa hypoték, jedným z najlepších a serióznych riešení na našom trhu je spoločnosť Hypo Consulting.

CHCETE STRETNUTIE?
Vyplňte tento formulár a my Vám zavoláme.

 

 

 

Kalkulačka výhodnosti prefinancovania hypotéky

Naša kalkulačka vám poskytne prvotnú predstavu o výhodnosti zmeny banky vo Vašej situácii. Podrobné kalkulácie Vám bezplatne vytvorí a prediskutujú s Vami naši hypotekárny špecialisti. Spočítajte si teraz jednoducho, či sa Vám prefinancovanie hypotéky oplatí:

Základné údaje o Vašej hypotéke

Pôvodná splatnosť rokov
Ako dlho celkem splácate? rokov
Aktuálna splátka

Hypotéka na ďalšie obdobie v rovnakej banke

Aktuálna dlžná čiastka
Ponuka nového úroku banky %
Ponuka úroku na nové obdobie, ak ju poznáte. Ak ju nepoznáte, zadajte aktuálny úrok.
Vaša nová splátka bude

Hypotéka pri zmene banky

Naša orientačná ponuka úroku
%
Sankcia za predčasné splatenie
Splátka v novej banke bude

Spočítať
Kontaktný formulár »
pecet
HypoConsulting.sk - hypotekárne centrum