Referencie na spoluprácu s HYPO CONSULTING

Ďakujeme všetkým našim partnerom za projevedou dôveru a vyjadrenie spätnej väzby na spoluprácu.
 

Co sa tyka spoluprace s Vasou spolocnostou a predovsetkym s pani Mikovou, tak je to na velmi vysokej profesionalnej aj ludskej urovni. Pri sprostredkovani predaja bytov som sa stretla s niekolkymi financnymi poradcami, ktorych mali klienti, ale musim Vam uprimne povedat, ze nikto nedosahoval takej vysokej profesionalnej urovne aku ma pani Mikova a to sa jednalo o financnych poradcov aj zo znamych velkych spolocnosti. Takze som velmi rada, ze mozme vzajomne spolupracovat. Prajem pekny den a zostavam s pozdravom.

Anna Prnová
konateľ
ANNY-REAL SLOVAKIA, s. r. o.


Dobrý deň, naša realitná spoločnosť zabezpečuje realitný servis klientom pri ktorom je veľmi dôležité riešiť aj hypotekárny servis. Na základe našich skúsenosti so spoločnosťami, ktoré zabezpečujú hypotekárny servis aj pre našich klientov odporúčame spoločnosť Hypo Consulting z dôvodu výborného servisu a profesionality v oblasti hypoték.

Ing. Martin Madleňák
podpredseda spoločnosti
GRAVITAS a.s.


Spoločnosť Hypo Consulting hodnotíme na základe spokojnosti našich klientov za seriózneho partnera, ktorý našim klientom svojim profesionálnym prístupom zjednodušuje celý proces pri vybavovaní hypotekárneho úveru, čím šetrí nielen čas, ale aj finančné prostriedky našich klientov.

Eva Šajbidorová
estate manager
Labartt Properties SK s. r. o.


Viac ako našu spokojnosť s hypotekárnym centrom Hypo Consulting si ceníme spokojnosť naplnenia potrieb v prospech nášho klienta. Kúpa nehnuteľnosti je vždy zásadná zmena v živote, ktorá by mala byť predovšetkým príjemnou záležitosťou pre budúceho vlastníka. Vďaka spolupráci so spoločnosťou Hypo Consulting sme pomohli mnohým klientom bývať vo vlastnom domove.

Bc. Veronika Némethová
konateľ
Reality & Design s. r. o.


Chcete pre svojich klientov kvalitné a seriózne služby, kontaktujte nás.

CHCETE STRETNUTIE?
Vyplňte tento formulár a my Vám zavoláme.

 

 

 

Kalkulačka výhodnosti prefinancovania hypotéky

Naša kalkulačka vám poskytne prvotnú predstavu o výhodnosti zmeny banky vo Vašej situácii. Podrobné kalkulácie Vám bezplatne vytvorí a prediskutujú s Vami naši hypotekárny špecialisti. Spočítajte si teraz jednoducho, či sa Vám prefinancovanie hypotéky oplatí:

Základné údaje o Vašej hypotéke

Pôvodná splatnosť rokov
Ako dlho celkem splácate? rokov
Aktuálna splátka

Hypotéka na ďalšie obdobie v rovnakej banke

Aktuálna dlžná čiastka
Ponuka nového úroku banky %
Ponuka úroku na nové obdobie, ak ju poznáte. Ak ju nepoznáte, zadajte aktuálny úrok.
Vaša nová splátka bude

Hypotéka pri zmene banky

Naša orientačná ponuka úroku
%
Sankcia za predčasné splatenie
Splátka v novej banke bude

Spočítať
Kontaktný formulár »
pecet
HypoConsulting.sk - hypotekárne centrum